Grafik/designer

  • Chrudim

Pracovní místo ( Grafik/designer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Chrudim.
Pracovní náplň: tvorba designu, propagačních materiálů, newslettrů,...
Požadavky: znalost grafických programů Photoshop, Illustrator, InDesign, zkušenosti na podobné pozici výhodou, kreativita, organizační schopnosti, smysl pro detail, ochota cestovat, grafická úprava webů, znalost jazyků výhodou, komunikatovnost, samostatnost, flexibilita.
Nabízíme: příležitost k dalšímu profesnímu růstu, firemní akce, možnost benefitů, školení, výkon práce Chrudim nebo homeoffice.
Práce vhodná i pro studenty VŠ.
Kontakt: životopis e-mailem.
Volné místo grafik/designer pro lokalitu Chrudim.