KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. INSTALATÉR

INSTALATÉR

Odeslat

Pracovní náplň
Vzdělání: SOU (v oboru)
Požadavky: praxe v oboru 3 roky podmínkou
Další požadavky: samostatnost, pečlivost, ŘP sk. B výhodou
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok, PP lze prodloužit
Žádosti se životopisy zasílejte na e-mail: dryova@koh-i-noor.cz , příp. tel. 389 000 398 - p. Dryová
Volné místo instalatér pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: INSTALATÉR

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
Ulice: F. A. Gerstnera 21
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radoslava Dryová
E-mail: Radoslava Dryová
Telefon: +420 389 000 398

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.