Elektroúdržbář

  • Brno

Pracovní místo ( Elektroúdržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete profesní životopis na email: michalcikova@christof.cz, nebo volejte +420/ 777 237 268 - pan Ing. Paulík.

Elektroúdržbář / HPP
www.christof.cz
Úspěšná česká společnost CHRIŠTOF, spol. s r.o., zabývající se komplexním servisem a pronájmem prádla, nyní hledá nového zaměstnance na pozici elektroúdržbář.
Nabízíme:
Odpovídající a motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností, až 25.000 Kč/ měsíčně
Smlouvu na HPP
Příspěvek na preventivní péči 250,-Kč /měsíc
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na stravování 55,-Kč/den
Dopravné až 1.200,- Kč
Finanční odměny při výročích
Příspěvek na dovolenou a Vánoce 1.000,- Kč
Náležitou odměna za pravidelnou docházku až 1.400,- Kč/ročně
Práce v úspěšné české společnosti
Práce v dynamicky se rozvíjející oblasti
Zaškolení i praktickou pomoc
Práce ve dvousměnném provozu, 7,5 hod/den
Termín nástupu: ihned, nebo dle domluvy
Místo výkonu práce je Brno Komárov

Požadujeme:
Vzdělání elektrotechnického směru
Praxe v oboru na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 5 let výhodou
Vyhláška 50/78 Sb. §6 podmínkou!
Svářecí průkaz výhodou
Zkušenosti se samostatnými opravami výrobních zařízení
Znalost mechaniky, pneumatiky, hydrauliky a senzoriky výhodou
Orientace v elektrotechnické dokumentaci-čtení elektro schémat
Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/ odpolední
Schopnost samostatné práce, konstruktivní myšlení, spolehlivost

Náplň práce:
údržba výrobních moderních prádelenských strojů, identifikace-vyhledávání a zodpovědnost za odstranění případných poruch strojů a zařízení, provádění preventivních prohlídek.

Příspěvek na pre