GRONKY car s.r.o.

Automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Bruntál, Vrchlického 10a
ŘP sk. B, hlásit se na e - mail : gronkycar@seznam.cz nebo na tel. č. 602 605 301 / po - pá vždy od 8.00 do 20.00 hodin /, popř. osobně na Zahradní 15, Bruntál / po - pá vždy od 8.00 do 17.00 hodin /
Z : 17.5.2017
Volné místo automechanik pro lokalitu Bruntál.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: GRONKY car s.r.o.
Ulice: Vrchlického 1976
Město: Bruntál
PSČ: 792 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radek Obšivač
Telefon: +420 602 605 301

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GRONKY car s.r.o.