Procesní inženýr

  • Zubří

Pracovní místo ( Procesní inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: odpovídá za technický stav výrobních strojů a zařízení včetně provozní dokumentace, technická podpora výroby a údržby, optimalizace výrobních procesů a technologií, přímý kontakt s dodavatelskými firmami, zodpovědnost za tvorbu a aktualizaci výrobních předpisů a instrukcí, zajišťuje přípravu a dodání strojů a zařízení, a jejich uvolnění do sériové výroby, tvoří layouty výrobních pracovišť, linek a buněk, podílí se na tvorbě norem práce, navrhuje, spolupracuje a zajišťuje zavádění procesních změn, podílí se na přípravě a řízení výroby prototypů a vzorků, je součástí projekčních týmů zodpovědných za zavádění nových výrobků do sér. výroby, podílí se na přípravě auditů
Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ technického zaměření, orientace v CAD programech, Excel, Word, zkušenost na obdobné pozici, znalost angličtiny - prezentace zákazníkům, kolegům, samostatnost, vytrvalost, proaktivita, zodpovědnost, kreativita, schopnost týmové spolupráce
Nabízíme: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu: Hana.Janu@guzu.cz do 30. 6. 2017. Do předmětu zprávy uveďte PROCESNÍ INŽENÝR. Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 460 nebo na uvedeném e-mailu.
Volné místo procesní inženýr pro lokalitu Zubří.