Servisní technik/technička - QMC magnetické upínací systémy

Pracovní místo ( Servisní technik/technička - QMC magnetické upínací systémy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Jižní Morava
Jste technický typ? Ovládáte elektrotechniku nebo mechaniku? Dorozumíte se anglicky? Pokud se chcete stát součástí týmu perspektivní společnosti, tak hledáme právě Vás! Pro pardubickou pobočku hledáme nového kolegu na pozici servisního technika do robotové divize (www.staubli.cz).

Vaší náplní práce bude:
o Servisní zásahy v ČR (dle potřeby SK/HU)
o Instalace nových systémů u zákazníka
o Analýza vzniklého technického problému, tvorba nápravných opatření v případě nastalé poruchy
o HOT - LINE podpora zákazníkům ve svěřeném regionu
o Poradenství, zajišťování školení
Požadujeme:
o Elektrotechnické / Strojírenské vzdělání
o Pozice vhodná i pro absolventy
o Dobrá znalost AJ
o Vyhláška 50 § 6
o Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
o Flexibilitu (možné zásahy na zavolání)
o Ochotu učit se a cestovat