Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Finanční specialista

Pracovní místo ( Finanční specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Radniční č.p. 87/4, Šternberk.
Náplň práce: servis o stávající klientelu, akvizice nových klientů, sestavování finančních plánů a péče o firemní i osobní klientelu.
Požadavky: ochota vzdělávat se, pozitivní myšlení a proaktivní přístup, dobrá znalost práce na PC. Místo je vhodné i pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Personalistika, lidské zdroje

Další volná místa

VEDOUCÍ ELEKTROÚDRŽBY|OSTRAVSKO|AŽ 70 000 KČ,- Zahraniční výrobní společnost působící na Ostravsku hledá specialistu a odborníka na svém místě, který má praxi s řízením oblasti elektroúdržby a domluví se anglickým nebo německým jazykem.
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

Plánovač výroby/zákaznický servis 25-35 000 Kč Chcete pracovat v moderní výrobní společnosti, jejíž výrobky jsou známy po celém světě? Poskytneme Vám příspěvek na dojezd, 5 týdnů dovolené, finanční prémie a možnosti kariérního rozvoje v rámci společnosti.
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

MALÍŘ - NATĚRAČ (ZamK) B15 (ZamK) z: 15.6.2018 Jedná se o nátěr ocelových konstrukcí, sanace, obsluhy strojů a provádění prací ve výškách. Větší část prací je prováděna z lešení. Nabízíme: individuální finanční ohodnocení, nové pracovníky zaškolíme. Požadujeme: ...
HUČÍK - průmyslové nátěry s. r. o. Třinec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit