Asistent ředitele

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent ředitele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tato pozice je přímo podřízená řediteli Oblasti Morava, je vhodná pro muže i pro ženy. Jedná se o zástup za rodičovskou dovolenou, ale nabízíme perspektivu dlouhodobé spolupráce Pravidelné pracoviště Vídeňská 104, Brno. Optimální nástup červen-červenec 2017.

Co bude Vaší hlavní náplní práce?
• Zajištění denního chodu kanceláře ředitele oblasti
• Organizování schůzek a plánování času ředitele oblasti
• Kompletace pracovních podkladů, příprava prezentací
• Organizace pracovních cest (letenky, hotely) a následné vyúčtování
• Běžné tlumočení a jednoduché, rychlé překlady pro potřeby oblasti
• Spolupráce s ostatními sekretariáty společnosti
• Komunikace s tiskovou mluvčí a s oddělením marketingu
• Kontaktní osoba pro interní, investiční program

Co od Vás požadujeme?
• Minimálně SŠ vzdělání (případně VŠ bez uvedené praxe)
• Praxi na administrativní pozici alespoň 2 roky
• Anglický jazyk na pokročilé úrovni
• Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
• Dobrou uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
• Pečlivost, samostatnost, organizační schopnosti, profesionální vystupování
• Diskrétnost, loajalitu a časovou flexibilitu

Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Plné znění inzerátu najdete na http://www.eurovia.cz/cs/kariera/nase_nabidky
Volné místo asistent ředitele pro lokalitu Brno.