Psycholog

  • Černovice

Pracovní místo ( Psycholog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: VŠ vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie.

Pracovní náplň: poskytování nejnáročnějších psychoterapeutických služeb včetně psychologického poradenství, např. řešení obzvláště složitých případů rodin ohrožených sociální patologií, rodin zasažených nezaměstnaností, domácím násilím, rodin pečujícím o težce zdravotně postižených dětí i rodin ohrožených syndromem týraného, zneužívaného či zanedbávaného dítěte.

Nabízíme: osobní a mimořádné ohodnocení, profesní rozvoj, příspěvek na stravování, dovolenou a penzijní připojištění, 8 týdnů dovolené.

Nutný telefonický kontakt předem !
Volné místo psycholog pro lokalitu Černovice.