ŠIČ/-KA / ŠVADLENA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ŠIČ/-KA / ŠVADLENA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou, nástup IHNED
- Náplní práce je šití batohů a sedaček na nošení dětí - výroba stálého sortimentu
- Požadujeme: praxi v šití, znalost oboru šití, zručnost, pracovitost, chuť do práce
- Nabízíme: mzdu úkolem - průměrná hrubá hod. mzda 100,-Kč, jednosměnný provoz, práci v centru Hradce Králové (ul. Habrmanova), nové šicí stroje JUKI, dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr, výhodnou pružnou pracovní dobu, možnost příspěvku na dopravu pro dojíždějící, individuální osobní ohodnocení, stravenky
- V případě zájmu kontaktujte: Šrůtová Andrea, tel.: 608 140 994 (volat Po - Pá 9:00 - 15:00 hod.), e-mail: info@corazon-sport.cz
Volné místo šič/-ka / švadlena pro lokalitu Hradec Králové.