Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pekař/ka (pecák/pecáčka, míchač/ka)

Pracovní místo ( Pekař/ka (pecák/pecáčka, míchač/ka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Globus ČR, k.s., Opavská 326/90, Ostrava - Plesná
V případě zájmu volejte Po-Pá 8.00-15.00 hod. na tel.596 988 116 nebo pište na e-mail: v.dudovaatglobus.cz

Charakteristika pracovní pozice:
Výroba pekařských výrobků dle stanovených receptů, obsluha pekařských strojů a pecí. Požadujeme ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

POMOCNÝ DĚLNÍK DO PEKAŘSTVÍ A16 a:7/12/2017 Nabízíme: jednosměnný provoz - stálé noční směny 21-05 hod, víkendy - dle rozpisu směn. Náplň práce: výroba koblih, knedlíků a příprava jejich expedice. Nástupní mzda od 11.000 Kč + příplatky za noční směny. Pracovní poměr na ...
Libor Vaněk Dobrá, Inzerováno před 4 dny

Pekařský dělník, specialista - obsl. stroj. zařízení Pracoviště: Mohelnická 696, Uničov. Nabízíme zaměstnancké výhody a benefity. Nástup možný po dohodě, po roce poracovní poměr na dobu neurčitou. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo pekařský dělník, specialista - obsl. stroj. ...
UNITED BAKERIES a.s. Uničov, Inzerováno před 5 dny

Pekař/ka Ranní směny po-pá. Požadujeme: samostatnost, spolehlivý přístup k práci. Nabízíme: možnost prodloužení doby určité. První kontakt: emailem. ov.6.12.17 Volné místo pekař/ka pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.
Gastronomické služby Rožnov, spol. s r.o Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit