Globus ČR, k.s. Pekař/ka (pecák/pecáčka, míchač/ka)

Pekař/ka (pecák/pecáčka, míchač/ka)

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Globus ČR, k.s., Opavská 326/90, Ostrava - Plesná
V případě zájmu volejte Po-Pá 8.00-15.00 hod. na tel. nebo pište na e-mail.

Charakteristika pracovní pozice:
Výroba pekařských výrobků dle stanovených receptů, obsluha pekařských strojů a pecí. Požadujeme fyzickou zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost, ochotu pracovat na denní i noční směny.

Zaměstnanecké výhody:
13. mimořádná mzda, stravenky, zvýhodněné mobilní telefonování, zvýšený nárok na dovolenou, příspěvek na penzijní spoření.
Volné místo pekař/ka (pecák/pecáčka, míchač/ka) pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pekař/ka (pecák/pecáčka, míchač/ka)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Globus ČR, k.s.
Ulice: Karla Svobody 90
Město: Ostrava
PSČ: 725 27

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vlasta Dudová
E-mail: Vlasta Dudová
Telefon: +420 596 988 116

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Globus ČR, k.s.