Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pekař/ka (pecák/pecáčka, míchač/ka)

Pracovní místo ( Pekař/ka (pecák/pecáčka, míchač/ka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Globus ČR, k.s., Opavská 326/90, Ostrava - Plesná
V případě zájmu volejte Po-Pá 8.00-15.00 hod. na tel.596 988 116 nebo pište na e-mail: v.dudovaatglobus.cz

Charakteristika pracovní pozice:
Výroba pekařských výrobků dle stanovených receptů, obsluha pekařských strojů a pecí. Požadujeme ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pekařský dělník, specialista - obsl. stroj. zařízení Pracoviště: Mohelnická 696, Uničov. Nabízíme zaměstnancké výhody a benefity. Nástup možný po dohodě, po roce poracovní poměr na dobu neurčitou. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo pekařský dělník, specialista - obsl. stroj. ...
UNITED BAKERIES a.s. Uničov, Inzerováno před 3 dny

Pekař, mísič, pecák Pracoviště: Mohelnická 696, Uničov. Nabízíme zaměstnanecké výhody a benefity. Nástup možný po dohodě, po roce pracovní poměr na dobu neurčitou. První kontakt je možný osobně (na adrese Mohelnická 696, Uničov), telefonicky nebo mailem. Volné místo ...
UNITED BAKERIES a.s. Uničov, Inzerováno před 3 dny

Pekař/ka Pracoviště: Riegrova č.p. 381/22, Olomouc. Zam. výhody: Personální stravování. První kontakt je možný POUZE mailem. Volné místo pekař/ka pro lokalitu Olomouc.
STEAKHOUSE RIEGROVKA s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit