PRACOVNÍK OBCHODNÍHO PROVOZU - PRODAVAČ/KA DO OBSLUŽNÉHO ÚSEKU LAHŮDEK

Pracovní místo ( PRACOVNÍK OBCHODNÍHO PROVOZU - PRODAVAČ/KA DO OBSLUŽNÉHO ÚSEKU LAHŮDEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
nabízíme: zázemí mezinárodní společnosti, balíček zaměstnaneckých benefitů, možnost pracovního růstu a vzdělávání.
Zájemci se mohou o nabízené pozice přihlásit zasláním strukturovaného životopisu na:11043pmatcz.tesco-europe.com, nebo přímo na informacích pobočky Tesco Písek vyplněním osobního ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

servírka - prodavačka POŽADAVKY: vyučení - obor nerozhoduje, nevyučené v oboru zaučíme, pracovní nasazení, flexibilita Pro tuto pracovní pozici nejsou požadovány jazykové znalosti Nástup: možný ihned Možnost umístění absolventů škol VÝHODY: možnost ubytování ve ...
Martina Zdvořáčková Blatná, Inzerováno před 3 dny

prodavač/ka Směnnost - 2 směny od 6:00 -14:00h a od 9:30 - 18h, 1x za 14 dnů práce v sobotu od 6.00 do 12.00 hod. V případě dohody je možné posunutí pracovní doby od 7 nebo 7:30hod. Ukončení ranní směny možné kolem 14-15 hodiny. Odpolední směna s možností ...
JATKY Hradský, s.r.o. Strakonice, Inzerováno před 3 dny

prodavač/ka maso - uzeniny Pracovní doba od 6:30 hod do 17:00 hod. - 2 směny - střídání dle dohody Praxe výhodou KONTAKT: telefonicky Hradská Jitka Ing., tel.: 724234823 Volné místo prodavač/ka maso - uzeniny pro lokalitu Volyně.
JATKY Hradský, s.r.o. Volyně, Inzerováno před 3 dny