PRACOVNÍK OBCHODNÍHO PROVOZU - PRODAVAČ/KA DO OBSLUŽNÉHO ÚSEKU LAHŮDEK

Pracovní místo ( PRACOVNÍK OBCHODNÍHO PROVOZU - PRODAVAČ/KA DO OBSLUŽNÉHO ÚSEKU LAHŮDEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
nabízíme: zázemí mezinárodní společnosti, balíček zaměstnaneckých benefitů, možnost pracovního růstu a vzdělávání.
Zájemci se mohou o nabízené pozice přihlásit zasláním strukturovaného životopisu na:11043pmatcz.tesco-europe.com, nebo přímo na informacích pobočky Tesco Písek vyplněním osobního ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

prodavač/ka - pokladní Místo výkonu práce: OD PRIOR Prachatice, Vodňanská 46, Prachatice Pracovní úvazek: 35 hod. týdně Pracovní doba: pondělí až pátek + 2 soboty v měsíci Prac. poměr : doba určitá s možností prodloužení Požadavky: praxe výhodou Mzda: od 10 940,- Kč ...
PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. Prachatice, Inzerováno včera

Prodavač,- ka Náplň práce: obsluha pokladny, obsluha zákazníků, doplňování zboží, aranžování výlohy, předělávání regálů, přijímání zboží, přeceňování. 1. kontakt na výše uvedenou e-mail adresu. Volné místo prodavač,- ka pro lokalitu Pelhřimov.
POMPO spol. s r.o. Pelhřimov, Inzerováno včera

obsluha čerpací stanice POŽADAVKY: vzdělání SOU/SŠ (výhodou v oboru prodavač), znalost práce na PC, bezúhonnost KONTAKT: Reindl Karel, tel.: 606613143 Volné místo obsluha čerpací stanice pro lokalitu Strakonice.
Karel Reindl Strakonice, Inzerováno včera