KOVOSVIT MAS, a.s.

FRÉZAŘ - obráběč kovů

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: Obrábění, frézování dílců dle výkresové dokumentace a technologického postupu. Příjem a kontrola dodaných položek Požadujeme: Vyučen v oboru strojní nebo praxe na obdobné pozici, znalost čtení strojírenských výkresů. Podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt mailem, telefonicky.
Volné místo frézař - obráběč kovů pro lokalitu Sezimovo Ústí.

Nabízíme
Nástup možný od: 29. 01. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FRÉZAŘ - obráběč kovů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: KOVOSVIT MAS, a.s.
Ulice: náměstí Tomáše Bati 419
Město: Sezimovo Ústí
PSČ: 391 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Hejduková
E-mail: Mgr. Petra Hejduková
Telefon: +420 381 632 301

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVOSVIT MAS, a.s.