stavební inženýr - obor mostní konstrukce

  • Lovosice

Pracovní místo ( stavební inženýr - obor mostní konstrukce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- VŠ stavební, obor konstrukce a dopravní stavby
- praxe s realizací mostních konstrukcí
- schopnost oceňování stavebních rozpočtů v programech KROS, ASPE výhodou
- ŘP sk B

Zaměstnanecké výhody:
- PP na dobou neurčitou, odpovídající platové ohodnocení, nástup možný ihned, místo výkonu práce celá ČR, služební telefon, notebook, auto, prémiové ohodnocení

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky či osobně.
Volné místo stavební inženýr - obor mostní konstrukce pro lokalitu Lovosice.