MSD IT Global Innovation Center s.r.o.

Odborní fakturanti

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: Rosman Jana, e-mail: jana.rosman@ibs-sro.com
Žadatel musí mít ochotu pracovat se SAP nástrojem, umět v rámci něho konfigurovat a mít zkušenost s implementací projektů. Role vyžaduje znalost z oblasti Procure to Pay nebo financí. Musí být schopen pracovat efektivně v dynamickém prostředí s rychlým tempem, pod tlakem a mít profesionální přístup. Žadatel musí být týmový hráč se zaměřením na spolupráci a zároveň být schopen pracovat nezávisle a i v období změn a nejistot.
Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborní fakturanti

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: MSD IT Global Innovation Center s.r.o.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Rosman
E-mail: Jana Rosman

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MSD IT Global Innovation Center s.r.o.