ELEKTROTECHNIK - PRACOVNÍK ÚDRŽBY STROJŮ

  • Písek

Pracovní místo ( ELEKTROTECHNIK - PRACOVNÍK ÚDRŽBY STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME :
Min. SOU elektrotechnické
Praxe v oboru 2 roky
Znalost vyhlášky 50 - min.§6
Znalost problematiky elektroúdržby a technologie strojů
Průkaz jeřábníka a vazače, průkaz řidiče MV - výhodou
Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
Samostatnost, spolehlivost

NÁPLŇ PRÁCE :
Oprava strojů a zařízení
Provádění preventivních prohlídek

NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 20 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Profesní a mzdový růst
Pět týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
Příplatky až 4 500Kč měsíčně - dle kolektivní smlouvy a zákoníku práce
13. mzda - 15 000Kč ročně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Individuální prémie až do výše 1 500Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (18-24Kč menu)
Volné místo elektrotechnik - pracovník údržby strojů pro lokalitu Písek.