UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU PRO OBOR ŘEZNÍK-UZENÁŘ

  • Písek

Pracovní místo ( UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU PRO OBOR ŘEZNÍK-UZENÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou, zkrácený úvazek (1 týden práce, 1 týden volno) od 1.9.2018 možnost celého úvazku
Požadujeme:střední odborné vzdělání s výučním listem (vyučený řezník, řezník - uzenář) nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (zpracování masa) + doplňkové pedagogické studium
Mzdové rozpětí: od 10 785 do 12 455 Kč podle pedagogické praxe + zvláštní příplatek 600 Kč (§ 129 ZP); po 3 měsících trvání pracovního poměru navíc osobní příplatek (§ 131 ZP)
Kontakt: Mgr. Pavel Kotál, tel. 420 383 390 516, 721 724 707; e-mail:reditel@sousvodnany.cz; strukturovaný pracovní životopis zasílejte na uvedený e-mail nejpozději do 15. 6. 2017
Volné místo učitel/ka odborného výcviku pro obor řezník-uzenář pro lokalitu Písek.