Zemědělská akciová společnost Březno

Chovatelé a ošetřovatelé skotu

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
obec: Židněves

Prvotní kontakt: tel.: 326 397 280 (6,30- 14,30 hod.), e-mail: jonasv@email.cz

Náplň práce: Ošetřovatelé dojnic, telat a skotu.
Volné místo chovatelé a ošetřovatelé skotu pro lokalitu Židněves.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 05. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Chovatelé a ošetřovatelé skotu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Zemědělská akciová společnost Březno
Město: Židněves

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Jonáš
E-mail: Vladimír Jonáš
Telefon: +420 326 397 280

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zemědělská akciová společnost Březno