BAEST Machines & Structures, a.s.

Lakýrník

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme základní vzdělání. Výhodou praxe v lakovně ve strojírenské výrobě. Možnost ubytování na ubytovně v areálu společnosti. Firemní stravování. Příspěvek na dopravu.
Volné místo lakýrník pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lakýrník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: BAEST Machines & Structures, a.s.
Ulice: Černoleská 1930
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Karmazínová
E-mail: Lenka Karmazínová
Telefon: +420 317 753 209

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BAEST Machines & Structures, a.s.