samostaná/ý účetní - metodik/kontrolor účetnictví

  • Brno

Pracovní místo ( samostaná/ý účetní - metodik/kontrolor účetnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

FN u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 664/53, 656 91 Brno, IČ: 00159816
Ekonomický úsek – Odbor daní a účetnictví
přijme do PP zaměstnance na plný úvazek na pozici
samostatná/ý účetní – metodik/kontrolor účetnictví

Požadujeme:
•SŠ vzdělání
•praxi na obdobné pozici min. 5 let výhodou
•dobrá orientace v platné legislativě (především účetnictví, daně z příjmů a DPH)
•uživatelská znalost MS Office (Excel)
•znalost systému MD Navision výhodou
•znalost zdravotnického prostředí výhodou
•orientace v účtování dotací výhodou
•časová flexibilita a ochota práce přesčas v době měsíčních účetních závěrek
Náplň práce:
•zajištění správného, úplného a včasného zpracování účetních dokladů
•konzultace účtování složitějších účetních operací
•návrhy nových dokumentací vč. jejich aktualizací
•spolupracuje na zajištění zpracování roční dokladové inventarizace
•zastupuje činnosti v rámci odboru daní a účetnictví
•provádí kontroly správnosti zaúčtovaní
•spolupracuje na návrzích nového postupu účtování či evidence s ohledem na aktuální požadavky či změny v legislativě

Nástup možný ihned.
Písemné přihlášky ve formě motivačního dopisu doloženého profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi zasílejte v elektronické podobě na adresu: ivana.hruskova@fnusa.cz do 31. 5. 2017.
Volné místo samostaná/ý účetní - metodik/kontrolor účetnictví pro lokalitu Brno.