Učitelé na 2. stupni základních škol, Učitelé na 1. stupni základních škol,

  • Habartov

Pracovní místo ( Učitelé na 2. stupni základních škol, Učitelé na 1. stupni základních škol, ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: vysokoškolské pedagogické vzdělání (magisterský program - Mgr.) dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění, či zahájené studium před rokem 2014, pro výuku zejména následujících předmětů ( Anglický jazyk - Fyzika - Chemie - Informatika - Tělesná výchova - Zeměpis - Německý jazyk - Český jazyk - a přeměty 1. stupně) nebo dle domluvy.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou ( s 3 měsíční zkušební dobou) s možností prodloužení.

Místo výkonu: Karla Čapka č.p. 119, 357 09 Habartov

Způsob kontaktu uchazečů: e-mailem (zs1habartov@volny.cz)
Volné místo učitelé na 2. stupni základních škol, učitelé na 1. stupni základních škol, pro lokalitu Habartov.