mechanik osobních automobilů

Pracovní místo ( mechanik osobních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště Hulín
- příjem zakázek, komunikace se zákazníky, servis a oprava vozidel, objednávky náhradních dílů
- vyučení, řidičský průkaz sk. B.
- PD Po-Pá 7:00-16:00 hod, 1x za tři týdny sobota - 7:00- 12:00 hod., po zapracování možnost lepšího fin. ohodnocení, nástup možný ihned
- kontakt ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

KUTIL- seřizovač/mechanik Olomouc Jste druh KUTILA OBECNÉHO? Lecjaká mechanická závada na strojích je pro Vás hračka? Právě Vás potřebujeme! Náš mechanik - údržbář - seřizovač a jeho náplň práce: * jednoduchá mechanická údržba, opravy a nastavení o strojních zařízení ( lisy na ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno dnes

Mechanik * Montáž strojů dle technických výkresů * Montáž šroubovaného potrubí
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

PROJEKTOVÝ INŽENÝR - oblast M&R - zajímavé finanční ohodnocení Máš strojní nebo elektro vzdělání? Máš zkušenost v oblasti měření a regulace technologií? Perfektně se domluvíš anglicky a nevadí Ti časté služební cesty do zahraničí? Pak nám dej o sobě co nejdříve vědět! Nabízíme Ti příležitost stát se členem ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny