Správce/kyně systému

  • Cheb

Pracovní místo ( Správce/kyně systému ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: K Hradišti 167/2, 350 02 Cheb - Dolní Dvory. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný dle dohody. Pracovní úvazek 38,75 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:15 h a 13:45-22:00 h.

Koho hledáme?
- uchazeče s praxí ve správě systému nebo absolventy IT oborů, které rádi zaškolíme
- kolegu/kolegyni, který/která bude komunikovat anglicky nebo německy
- někoho, kdo myslí analyticky a pochopí pracovní postupy
- někoho, kdo nemá problém plnit pokyny nadřízeného a bezpečnostní předpisy
- týmového/týmovou hráče/hráčku, který/která bude respektovat týmová rozhodnutí a přispěje i svými nápady
- bylo by fajn, kdybyste měli alespoň základní technické znalosti LAN, VAN, WiFi sítí, databází, SQL a zkušenosti s prací ve skladovém prostředí
- pokud znáte práci ve WMS systému, RedPrairie je to výhoda.

Co budete u nás dělat?
- nastavovat přístupová práva nových uživatelů, nastavení tiskáren
- kontrolovat chod skladového systému a všech podpůrných procesů a služeb
- řešit běžné systémové problémy, dotazy a požadavky od klienta a operativy
- vytvářet aplikační dokumentace
- školit nové uživatele
- provádět reporting.

Co se Vám bude určitě líbit?
- dovolenou budete trávit o 5 dnů déle
- budete dostávat stravenky v hodnotě 70,- Kč, které jsou ze 100 % hrazené
- zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
- také myslíme na Vaše stáří a nabízíme Vám penzijní připojištění
- můžete využít různých slev při nákupu zboží našich zákazníků
- Vy i Vaše rodina můžete telefonovat za super ceny
- ve Vašich