Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Sokolov, Stará Březovská 531

Požadavky:
praxe v oboru alespoň 3 roky; pokročilá znalost práce na PC; znalost MS Office ; zkušenost s vedením účetnictví; znalost účetního programu Helios výhodou; časová flexibilita, praktické myšlení, schopnost hledat jednoduchá a funkční ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

MZDOVÁ ÚČETNÍ, až 30 000 Kč Pokud máš zájem o administrativu, personální oblast a mzdové účetnictví, právě se před Tebou otevírá šance najít pracovní uplatnění v této oblasti.
Grafton Recruitment s.r.o. Planá nad Lužnicí, Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

Finanční účetní Pro výrobní společnost v Klášterci obsazujeme pozici Finanční účetní !
Grafton Recruitment s.r.o. Klášterec nad Ohří, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Účetní s čistou hlavou | Chomutovsko Omrzel Vás stereotyp velkých korporátů? Raději byste do menší firmy s rodinnou atmosférou a výrobou, která v našich končinách nemá obdoby? Pojďte k nám, hledáme účetní(ho)! Na této pozici budete:
Grafton Recruitment s.r.o. Kadaň, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit