Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje Všeobecná (nejlépe dětská) sestra na dětské oddělení

Všeobecná (nejlépe dětská) sestra na dětské oddělení

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme všeobecnou (dětskou) sestru (nejlépe s osvědčením) na dětské oddělení. Směnný provoz! Nabízíme:- adekvátní finanční ohodnocení s ohledem na praxi ve zdravotnictví - náborový příspěvek- týden dovolené navíc - firemní stravování- příspěvek na bydlení - možnost zajištění ubytování s příspěvkem na bydlení- penzijní připojištění po 1 roce práce - zvýhodněné firemní jesle- 2 dny zdravotního volna- podporu vzdělávání- další firemní benefity
Volné místo všeobecná (nejlépe dětská) sestra na dětské oddělení pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecná (nejlépe dětská) sestra na dětské oddělení

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Ulice: Máchova 400
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Zbořilová
E-mail: Petra Zbořilová
Telefon: +420 317 756 554

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje