Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace

Všeobecné sestry/zdravotní asistenti pro oddělení chirurgie, interny a odd. dlou

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou nebo vyšší, odborná způsobilost k výkonu povolání dle zák.96/2004 Sb., zdravotní způsobilost, spolehlivost, trestní bezúhonnost ze státu, kde uchazeč posledních 6 měsíců pobýval
Popis práce: PP na dobu určitou, dle dohody i doba neurčitá, třísměnný-nepřetržitý provoz
Zaměstnavatel nabízí: perspektivní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí, možnost profesního růstu, vzdělávání na akreditovaném pracovišti, 5 týdnů dovolené+na vybraných pracovištích 1 týden dodatkové dovolené, příspěvek na stravování
Kontakt: Mgr. Jitka Moravová, tel: 517 315 105, 7-15:30, e-mail: moravova@nemvy.cz
Volné místo všeobecné sestry/zdravotní asistenti pro oddělení chirurgie, interny a odd. dlouhodobě nemocných pro lokalitu Vyškov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecné sestry/zdravotní asistenti pro oddělení chirurgie, interny a odd. dlou

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace
Ulice: Purkyňova 235
Město: Vyškov
PSČ: 682 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Moravová
E-mail: Mgr. Jitka Moravová
Telefon: +420 517 315 105

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace