BANKOVNÍ PORADCE/-KYNĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( BANKOVNÍ PORADCE/-KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, pružná pracovní doba
- Vaší pracovní náplní bude: spravovat svěřené portfolio klientů společnosti Wüstenrot; upevňovat již existující vztahy s našimi klienty; nabízet ucelenou produktovou nabídku pod jednou značkou; vyhledávat nové obchodní příležitosti; přímým nadřízeným je Oblastní vedoucí, po zapracování lze postoupit na pozici teamleadera s možností budovat vlastní obchodní skupinu
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání; pokročilou znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook); komunikační a prezentační dovednosti; maximální orientaci na výsledek; samostatnost, odpovědnost; časovou flexibilitu; řidičské oprávnění skupiny B
- Nabízíme: stabilní pracovní příležitost; přidělení klientského kmene; neomezenou výši příjmů; jasně definovaný systém odměňování; propracovaný systém školení; kariérní růst
- V případě zájmu své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: zuzana.sladkova@obchod.wuestenrot.cz (pí. Sládková)
Volné místo bankovní poradce/-kyně pro lokalitu Hradec Králové.