Auto Sael s.r.o.

Automechanici - lakýrníci

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Truhlářská 14, 350 02 Cheb. Nástup možný ihned. Směnnost: jednosměnný provoz, pružná pracovní doba. Pracovní doba: 8:00-16:30 h. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, praxe, pečlivost, samostatnost. Kontakt pro zájemce: e-mailem (zaslat životopis); možný je i osobní kontakt (po předchozí telefonické domluvě).
Volné místo automechanici - lakýrníci pro lokalitu Cheb.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanici - lakýrníci

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Auto Sael s.r.o.
Ulice: Truhlářská 14
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Zaprihačová
E-mail: uctarna.chodov@sael.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Auto Sael s.r.o.