Analytik Oddělení klinického controllingu

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Analytik Oddělení klinického controllingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Sociální péče č.p. 3316/12a, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
pravidelné zpracování reportů z oblasti poskytování a vykazování zdravotní péče pro potřeby managementu a controllingového útvaru
zpracování dat pro další analýzy odborného charakteru
Požadavky:
vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office, Internet Explorer atd.)
výborná znalost programu Excel
znalost programování maker ve VBA výhodou
znalost práce s programem MS Access výhodou
znalost metodik vykazování hrazené zdravotní péče výhodou
schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost, flexibilita, analytické myšlení
Nabízíme:
zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
odpovídající finanční ohodnocení
moderní a příjemné pracovní prostředí
pružnou pracovní dobu
zaměstnanecké výhody
místo výkonu práce v Ústí nad Labem
Přihlášky se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o vzdělání zašlete nejpozději do 9. 6. 2017 na adresu: Krajská zdravotní, a.s., personální a mzdové středisko UL, Hanzlíčková Silvie, Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem - obálku označte VŘ - Analytik nebo emailem na adresu: silvie.hanzlickova@kzcr.eu.
Volné místo analytik oddělení klinického controllingu pro lokalitu Ústí nad Labem.