Avire s.r.o.

DĚLNÍK/ICE V ELEKTROTECHNICE

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Okružní 2615, České Budějovice
Nabízíme: stravenky, 1 týden dovolené navíc, roční bonus za plnění osobních cílů
Volné místo dělník/ice v elektrotechnice pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DĚLNÍK/ICE V ELEKTROTECHNICE

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Avire s.r.o.
Ulice: Okružní 2615
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Nováková
E-mail: Jana Nováková
Telefon: +420 387 005 611

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Avire s.r.o.