Ing. Martina Gűntherová

Lešenář

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED.

Jedná se o práci o víkendech a občas odpoledne. Práce v Přerově a okolí.

Požadavky:
nutná praxe při montáži trubkového lešení; dobrý fyzický stav; výhodou lešenářský průkaz.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@bomaleseni.cz;
- telefonicky na čísle 728 878 223 - pan Bohdan Gűnther
Volné místo lešenář pro lokalitu Přerov.

Požadavky
Činnosti na technických zařízeních - ostatní - - lešenářský průkaz, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lešenář

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Ing. Martina Gűntherová
Ulice: Martinská 163
Město: Přerov
PSČ: 750 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bohdan Gűnther
E-mail: Bohdan Gűnther
Telefon: +420 728 878 223

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Martina Gűntherová