VZORKAŘ/VZORKAŘKA - ODD. VZORKOVÁNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VZORKAŘ/VZORKAŘKA - ODD. VZORKOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- pracovní poměr, jednosměnný provoz, pracovní poměr na dobu 6 měsíců ode dne nástupu s možným následným prodloužením.
- Náplň práce: Provádění odběrů kontrolních vzorků např. vod, sedimentů, kalů, radonu v budovách a kontrola sterilizátorů. Terénní měření parametrů při odběru vzorků vod (teplota, pH, volný a celkový chlor). Spolupráce v oblasti imisního monitoringu, spolupráce s orgány státní správy při zajištění státního zdravotního dozoru.
- Požadujeme: Úplné SŠ vzdělání (preferováno v oblasti chemie, zdravotnictví, možno také technického nebo přírodovědného směru). Praxe v oboru vítána. Pozitivní přístup, komunikativnost, práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, flexibilita, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
- Nabízíme: Zajímavá a zodpovědná práce s možností profesního růstu, 5 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days.
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: veronika.klouckova@zuusti.cz
- Více informací na www.zuusti.cz
Volné místo vzorkař/vzorkařka - odd. vzorkování pro lokalitu Hradec Králové.