TREVIN Pharm s.r.o.

Lékárníci

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Benu lékárna Anthemis, Ruská 6, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Směnnost: jednosměnný provoz, dvousměnný provoz. Pracovní doba: Po-Ne (8:00-18:00 h). Vhodné i pro absolventy. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo lékárníci pro lokalitu Františkovy Lázně.

Nabízíme
Nástup možný od: 28. 08. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékárníci

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: TREVIN Pharm s.r.o.
Ulice: Ruská 433
Město: Františkovy Lázně
PSČ: 351 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivan Trejbal
E-mail: Ivan Trejbal
Telefon: +420 603 756 184

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TREVIN Pharm s.r.o.