Projektový/á manažer/ka

  • Cheb

Pracovní místo ( Projektový/á manažer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o pozici projektový/á manažer/ka !!! Místo výkonu práce: nám. Krále Jiřího z Poděbrad 478/33, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Náplň práce: organizační zajištění školení v rámci projektu Vzdělávání zaměstnanců členských firem KHK KK, dotační poradenství, projektová činnost (sledování dotačních výzev, tvorba žádostí, řízení projektů), komunikace se školami a zaměstnavateli (propojování, organizace setkání, exkurzí, stáží apod.). Požadujeme: samostatnost, odpovědnost, iniciativa, vysokoškolské (příp. středoškolské) vzdělání s min. 3-letou praxí v oblasti dotačního managementu, řidičský průkaz sk. B, znalost NJ, velmi dobrá znalost MS Office. Nabízíme: platové ohodnocení dle vzdělání a zkušeností v oblasti dotačního managementu, možnost dalšího vzdělávání v rámci organizovaných školení, tvůrčí pracovní prostředí, 25 dnů dovolené, notebook, služební telefon. Kontakt pro zájemce: PREFERUJEME e-mailový kontakt (zaslat životopis), příp. je možný i telefonický kontakt (volat 8:00-16:00 h).
Volné místo projektový/á manažer/ka pro lokalitu Cheb.