Řidiči mezinárodní kamionové dopravy

Pracovní místo ( Řidiči mezinárodní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: ŘP skupiny C+E + profesní průkaz, digitální karta do tachografu
Výhody: týden dovolené navíc
Volné místo řidiči mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Manipulanti - řidiči motorového vozíku z: 16.2.2018 Požadavky: vzdělání - vyučení, průkaz OMMV (obsluha motorových manipulačních vozíků) Nabízíme: Silné zázemí českého podniku. Motivující finanční ohodnocení. Zaměstnanecké benefity - 7,5 h pracovní doba, - týden dovolené navíc, příspěvek ...
VOP CZ, s.p. Šenov u Nového Jičína, Inzerováno před 3 dny

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Pracoviště: Rolsberská č.p. 638/66, Olomouc. Náplň práce: řízení nákladního vozidla, přeprava zboží; vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče; ukládání a zajištění nákladu na vozidle; kontrola vykládky vozidla, ...
ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. Olomouc, Inzerováno před 3 dny

Řidiči ADR z: 16.2.2018 Pracovní místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu. Osobní kontakt na adrese Sedlnice 531, v pracovní dny v době od 7:00 do 16:00 hodin. Požadavky: ŘP sk C+E, znalost ruského a polského jazyka. Kontakt: Podsibirski Wladyslaw, telefonicky ...
AMAZE AGENCY s.r.o. Sedlnice, Inzerováno před 3 dny