Řidiči mezinárodní kamionové dopravy

Pracovní místo ( Řidiči mezinárodní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: ŘP skupiny C+E + profesní průkaz, digitální karta do tachografu
Výhody: týden dovolené navíc
Volné místo řidiči mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Skladníci-řidiči VZV Požadavky: vzdělání nižší střední odborné, průkaz obsluhy VZV nutný, praxe Popis práce: pracoviště Pustiměř č.p. 240, 683 21 Pustiměř Firma nabízí: podnikové stravování Kontakt: Ing. František Pospíšil, tel: 775 557 811, e-mail: pospisil@drepos.cz, ...
DREPOS s.r.o. Pustiměř, Inzerováno včera

ŘIDIČI VZV - DPČ Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Močáryová tel.: 737 016 025 nebo e-mail mocaryova@e-pragma.cz. Výběrové řízení proběhne dne 27.6.2018. Požadujeme: platný VZV průkaz, ŘP sk. B, zodpovědnost, pracovitost, schopnost pracovat na 12. ...
PRAGMA personální agentura s.r.o. Prostějov, Inzerováno včera

Zedník Z:3.4.2017.A:20.6.2018. Praxe min. 5let, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B výhodou. K základní mzdě poskytujeme odměny z obratu dle vnitřního mzdového předpisu. Telefonní kontakt v pracovní dny od 8:00 do 17:00 na ...
Jiří Červinka Bravantice, Inzerováno včera