Řidiči mezinárodní kamionové dopravy

Pracovní místo ( Řidiči mezinárodní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: ŘP skupiny C+E + profesní průkaz, digitální karta do tachografu
Výhody: týden dovolené navíc
Volné místo řidiči mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Traktoristé, řidiči, opraváři z: 3.3.2017 a: 19.9.2018 Práce v zahradnickém oboru související s pěstováním, zpracováním a distribucí ovoce a zeleniny.Požadujeme ŘP skup. B,C,T,výhodou VZV a svářečský průkaz Místo výkonu práce: Sedlnice, Rychvaltice Nástup možý ihned. Kontakt: ...
Ing. Miroslav Lička Sedlnice, Inzerováno před 2 dny

Řidiči mezinárodní kamionové přepravy z: 2.3.2018 a: 19.9.2018 Požadavky: ŘP sk. C, E s minimálně 2 letou praxí v mezinárodní dopravě, platný profesní průkaz, digitální karta řidiče. Pravidelné přepravy z NJ a okolí do D, B a zpět. Nástup možný ihned nebo dohodou. Kontakt: Rostislav ...
Forman Adamec a.s. Nový Jičín, Inzerováno před 2 dny

ŘIDIČI - ROZVOZ OBĚDŮ Nástup možný ihned. VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě p. Bartošková tel. 725 465 621 (v době 7:00-12:00 hod.) nebo e-mail bartoskova@mpv97.cz. Pracovní doba: PO - PÁ. Pracovní poměr na dobu určitou s ...
Mechanika Prostějov 97, družstvo Prostějov, Inzerováno před 2 dny