servisní technik dojicích a chladících technologií

  • Hulín

Pracovní místo ( servisní technik dojicích a chladících technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Popis práce - opravy dojicích a chladících technologií na nejmodernějších zemědělských zařízeních , servisní výjezdy, preventivní prohlídky v zemědělských provozech
- Požadujeme - technické odborné vzdělání, manuální zručnost, znalost elektro výhodou, ŘP sk. B, ochota pracovat ve stájových provozech, znalost práce na PC, schopnost jednat se zákazníky, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
- Pracovní úvazek na HPP, 3. měsíční zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned, platové podmínky - nástupní mzda 24 000 Kč
- Nabízíme: příspěvek na stravování, stravenky, zaměstnanecký telefonní tarif a další benefity
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod.) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vladimir.pistinek@lukrom.cz příp. radek.hradecny@lukrom.cz
Volné místo servisní technik dojicích a chladících technologií pro lokalitu Hulín.