MASÉR/KA, LÁZEŇSKÝ/Á - BRIGÁDA

Pracovní místo ( MASÉR/KA, LÁZEŇSKÝ/Á - BRIGÁDA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: předem e-mailem zaslat životopis s fotografií: personalniatbristolgroup.cz

Praxi v oboru, certifikát pro oblast zdravotnictví, znalost RJ, výhodou AJ, NJ, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost, korektní, vstřícné chování a vystupování.
Nabízíme zaměstnání v perspektivní společnosti a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

MASÉR MASÉR Kontakt: p. Jan Pickenhan, e-mail: pickenhan@tawan.cz Místo výkonu práce: Karlovy Vray Volné místo masér pro lokalitu Karlovy Vary.
TAWAN Karlovy Vary s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno včera

Masér/ka (NZP) Pracovní poměr je na dobu určitou jednoho roku a poté je prodlužován dle ZP požadujeme - odborné vzdělání v oboru komunikační znalost ruského a německého jazyka nabízíme - rozvojové programy v oblasti Vaší specializace, příspěvek na jazykové kurzy ...
Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. Mariánské Lázně, Inzerováno před 2 dny

Masér/ka • Směny krátký – dlouhý týden ( 7,00 - 19,00) nebo 8 hod pracovní doba 5 dní v týdnu (1x 14 dní služba o víkendu) Nabízíme: pravidelné měsíční prémie, finanční bonusy, příplatky, stravování zdarma, ubytování s dotací zaměstnavatele Životopisy ...
OLYMPIA Hotel, s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno před 2 dny