MASÉR/KA, LÁZEŇSKÝ/Á - BRIGÁDA

Pracovní místo ( MASÉR/KA, LÁZEŇSKÝ/Á - BRIGÁDA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: předem e-mailem zaslat životopis s fotografií: personalniatbristolgroup.cz

Praxi v oboru, certifikát pro oblast zdravotnictví, znalost RJ, výhodou AJ, NJ, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost, korektní, vstřícné chování a vystupování.
Nabízíme zaměstnání v perspektivní společnosti a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Masér/ka Jedná se o dohodu o provedení práce. Místo výkonu práce: Hotel Continental, Hlavní třída 88, 353 01 Mariánské Lázně. Jedná se o práci v sobotu a neděli. Kontakt pro zájemce: telefonicky od 8:00-16:00hod anebo e-mailem. Volné místo masér/ka pro ...
GARZOTTO HOTELS & RESORTS s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno včera

Masér/ka Místo výkonu práce: Ruská 123, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: 7:00/8:00-15:30/16:30 h. Požadujeme: základní znalost NJ a RJ podmínkou. Nabízíme: podnikové stravování, 13. plat. ...
Grand Hotel Marienbad Betriebs s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno před 6 dny

THAJSKÝ/Á MASÉR/KA Pracoviště Karlovy Vary. Certifikát na thajské masáže nutností. Pracovní doba: 9.00 - 21.00 hod. Volné místo thajský/á masér/ka pro lokalitu Karlovy Vary.
RUTEMA s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno déle jak týden