RICHFAME SOLUTION s.r.o.

brusiči nástrojů a kovů

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu Husova 380, Přeštice.
Volné místo brusiči nástrojů a kovů pro lokalitu Přeštice.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 06. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: brusiči nástrojů a kovů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: RICHFAME SOLUTION s.r.o.
Ulice: Husova 380
Město: Přeštice
PSČ: 334 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Svitlana Romaniv
E-mail: buenoplus@seznam.cz
Telefon: +420 608 840 449

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RICHFAME SOLUTION s.r.o.