Pracovník marketingu a obchodu

  • Karviná

Pracovní místo ( Pracovník marketingu a obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Analýza trhu, hledání nových obchodních příležitostí pro mezinárodní společnost
Prezentace společnosti a produktového portfolia v Česku a především v zahraničí
Udržování vztahů se zákazníky
Spolupráce na tvorbě dlouhodobé marketingové strategie společnosti
Komunikace s oddělením kvality, logistiky a vývoje
Každodenní komunikace a reportování v AJ

Požadavky:
SŠ nebo VŠ vzdělání, zkušenosti v marketingu výhodou
Orientace v oblasti plastů vítaná
Výborné komunikační a prezentační dovednosti
Aktivní znalost anglického jazyka (německý jazyk vítán)
Schopnost samostatné a odpovědné práce
Znalost MS Office
Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:
Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu
Perspektivní zaměstnání s možností odborného růstu
Každodenní využití anglického jazyka
Smlouva na dobu určitou – 1 rok, s možností prodloužení
Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem
Docházkový bonus po uplynutí zkušební doby
Volné místo pracovník marketingu a obchodu pro lokalitu Karviná.