INŽENÝR/-KA KVALITY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( INŽENÝR/-KA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou, nástup dle dohody, místo výkonu práce Hradec Králové
- Náplň práce: komunikace se zákazníky, řešení reklamací, účast na oponenturách při zavádění nových výrobků, řešení požadavků na zkoušky výrobků, příprava a účast na auditech atd.
- Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ technického nebo chemického směru, aktivní znalost anglického jazyka, znalost norem ISO, TS, VDA, znalost nástrojů kvality, praxe na obdobné pozici výhodou, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, flexibilita, organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, mobilní telefon, pružná prac. doba
- V případě zájmu životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: rubena.personal@trelleborg.com (pí. Ing. Peremská)
Volné místo inženýr/-ka kvality pro lokalitu Hradec Králové.