Nákupčí

  • Liberec

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ampérova 464, 463 12 Liberec 23
Hokami CZ, s.r.o. je česká rodinná firma vyrábějící elektroniku v řadě zemí.
V současné době hledáme vhodnou kandidátku do obchodního oddělení.
Vhodný/á kandidát/ka by měl/la mít chuť pracovat a dosáhnout osobní i firemní úspěchy. Musí být schopen/na se rychle učit.
Základní požadavky:
- vzdělání - vysokoškolské - nejlépe obchodního, ekonomického nebo pedagogického směru
- komunikační schopnosti
- schopnost práce v malém kolektivu
- důslednost a pořádek
- komunikativní znalost angličtiny
Náplň práce:
- nákup materiálu
- strategický nákup (vybrané nové položky, poptávková řízení)
- spolupráce - komunikace s logistikou a technickým oddělením
- samostatné jednání s dodavateli
- významná spolupráce s ředitelem společnosti
Nabízíme:
- perspektivu růstu
- stravenky
- parkovací místo v areálu firmy
- firemní doktor
- firemní zubní lékař - nejlépe vybavený v Libereckém kraji - www.Dolident.cz
- kolektiv velmi příjemných lidí
- 13. plat před dovolenou
- 14. plat před Vánocemi
Firemní kavárnu s firemní podporou
Vaši nabídku zašlete e-mailem
Vaše dotazy zodpoví ing. Josef Suska, 603224480, Josef.suska@hokami.cz
Volné místo nákupčí pro lokalitu Liberec.