MASÉR/KA - REHABILITAČNÍ PRACOVNÍK/CE

  • Nejdek

Pracovní místo ( MASÉR/KA - REHABILITAČNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem e-mailem zaslat životopis na: director@zamek-luzec.cz
Spa & Wellness Hotel Zámek Lužec,
rozšiřuje svůj tým o pozici
Masér/Lázeňská na HPP.
Pracovní doba je 12h, krátký/dlouhý týden.
Požadujeme alespoň částečnou znalost AJ a RJ, nebo NJ, praxi v oboru.
Nabízíme práci v krásném, klidném a přátelském prostředí,
s nástupním platem 19.500Kč hrubého, po 3. měsíční zkušební době navýšení na 20.500Kč hrubého.
Vlastní doprava výhodou, možnost transferů z vybraných lokalit firemním vozidlem
Nabízíme nadprůměrné mzdové ohodnocení, možnost kariérního růstu, rozvoj a školení, podnikové stravování, možnost ubytování za výhodných podmínek.
Volné místo masér/ka - rehabilitační pracovník/ce pro lokalitu Nejdek.