AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADUJEME: vyučení v oboru
NABÍZÍME: PP na dobu neručitou, plný úvazek, mzda dle výkonu

více informací p. Oudes 607 271 237, 376 524 894
Volné místo automechanik pro lokalitu Sušice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanici Z:7.6.2018.A:16.7.2018. Místo výkonu práce Bílovec. Místo vhodné i pro absolventy. Řidičský průkaz skupiny B. Finanční ohodnocení závisí na výkonu. Osobní kontakt na výše uvedené adrese. Volné místo automechanici pro lokalitu Bílovec.
Ing. Petr Richtar Bílovec, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK A16 z:20/6/2018 a:16/7/2018 Práce na HPP. Rozvrh pracovní dob: - po-pá 6.00-14.30 hod. Požadujeme: - praxe výhodou, ne podmínkou - vztah k dané činnosti - zdravotní předpoklady k výkonu dané činnosti - ŘP skup. B - spolehlivost, zručnost, chuť ...
Tomáš Lehnert Staříč, Inzerováno včera

Mistr servisní dílny Pracoviště: pobočka Lutín, Slatinická 191+ výhledově nová provozovna Hněvotín. Nástup možný ihned. Základní pracovní doba od 7:00 - 15:30 hod. Máte organizační schopnosti? Orientujete se v opravách osobních a nákladních automobilů? PAK HLEDÁME PRÁVĚ ...
Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o. Lutín, Inzerováno včera