PERSONALISTA/KA - MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( PERSONALISTA/KA - MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme nového kolegu/yni na pozici personalista/ka - mzdový/á účetní. Místo výkonu práce se nachází v Liberci (před průmyslovou zónou Liberec - Sever). Optimální nástup ihned, nejpozději však srpen 2017.
Náplň práce: zodpovědnost za personální a mzdovou agendu pro cca 200 zaměstnanců, nástupní a výstupní formality včetně hlášení změn na ČSSZ, ZP, zpracování statistických hlášení, výkazů a šetření (ČSÚ, ÚP, FÚ), roční zúčtování daní, tvorba ELDP, aktualizace plánu školení, lékařských prohlídek, pracovní náplně zaměstnanců.
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou nejlépe ekonomického směru, praxi z oblasti lidských zdrojů a zpracování mezd min. 2 roky, aktivní znalost zákoníku práce a souvisejících pracovně právních předpisů (prověříme testem), uživatelská znalost práce s PC (MS Office - prověříme testem), rozvinuté komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita.
Uvítáme: VŠ, VOŠ vzdělání, zkušenosti se systémem SAP, ŘP skup. B.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční odměny, vzdělávací aktivity, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu zaměstnavateli, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, po roce trvání PP možnost příspěvku na penzijní připojištění.
Pokud Vás nabídka zaujala zašlete své CV na email martina.hlinikova@eurovia.cz do 10.5.2017.
Volné místo personalista/ka - mzdový/á účetní pro lokalitu Liberec.