Servisní technik vah a vážících zařízení

  • Bořislav

Pracovní místo ( Servisní technik vah a vážících zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné i pro OZP.
Požadujeme:
- vzdělání nejlépe elektrotechnického směru (výuční list nebo maturita)
- řidičský průkaz sk. B
- časová flexibilita
- znalost práce s PC a zájem o elektroniku
- základní znalost AJ žádoucí (zpočátku dostačuje pasivní znalost technických výrazů) VÝHODOU, ne však podmínkou
- základní znalost programování VÝHODOU, ne však podmínkou
- komunikativní osobnost
- ochota cestovat
- samostatnost a odpovědnost
Náplň práce:
- instalace a servis vah po elektronické stránce
- zajišťování úředního ověření a kalibrací vah o kapacitě až do 120t
- reporting
Nabízíme:
- motivující platové ohodnocení
- další firemní benefity
- prostor pro Vaši samostatnou práci
- flexibilní pracovní prostředí
- mobilní telefon
- služební automobil a notebook i pro osobní použití po zapracování
- Stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
Volné místo servisní technik vah a vážících zařízení pro lokalitu Bořislav.