Finanční účetní

  • Nová Paka

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:
• shromažďuje, eviduje a kontroluje náležitosti účetních dokladů
• připravuje a kompletuje podklady a doklady pro zaúčtování
• provádí účetní zápisy účetních položek, účetní operace na jednotlivých účtech nebo skupině účtů
• provádí dokladové inventury, pořizuje inventurní soupisy, spolupracuje na sestavení účetní uzávěrky včetně příslušných výkazů
• zastupuje nadřízeného, zejména při platebním styku prostřednictvím bankovních ústavů, platby v hotovosti

Požadavky:
• min. SŠ vzdělání ekonomického směru
• odborné znalosti a praxe ve vedení účetnictví (podvojné účetnictví, daň z příjmu, DPH…)
• znalost českých účetních standardů a daňové legislativy
• základní znalost anglického jazyka (část účetních dokladů v anglickém jazyce)
• znalost práce na PC, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti
• nástup možný ihned nebo dle dohody, pružná pracovní doba, možný zkrácený úvazek 30h týdně
• systém benefitů a odměn (mobilní telefon, příspěvek zaměstnavatele na stravování, firemní jazykové kurzy, odměny za fond pracovní doby, za doporučení nového zaměstnance a další)
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Nová Paka.