UNIQA pojišťovna, a.s. Odborní pojišťovací poradci

Odborní pojišťovací poradci

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Poštovní 3126, 407 47 Varnsdorf.
Požadavky: Odborné poradenství v oblasti pojištění osob, majetku, podnikatelů a autopojištění, časově flexibilní pracovní doba, zajímavé motivační bonusy, pož.: ÚSO s maturitou, znal. práce na PC, čistý RT.

Vhodní jsou absolventi, kteří vystudovali tyto obory - ekonomie, ekonomika a management, podnikání, obchod, služby, peněžnictví, bankovnictví, cestovní ruch, pedagogika (učitelství), kultura, sociologie, psychologie, politologie, politická a kulturní geografie, administrativa, účetnictví, veřejná správa…..

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem: pracoviste.rumburk@uniqa.cz
Volné místo odborní pojišťovací poradci pro lokalitu Varnsdorf.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborní pojišťovací poradci

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: UNIQA pojišťovna, a.s.
Ulice: Poštovní 3126
Město: Varnsdorf
PSČ: 407 47

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Hartman
E-mail: Ing. Pavel Hartman
Telefon: +420 734 513 867

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNIQA pojišťovna, a.s.