Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Mistr dřevovýroby

Pracovní místo ( Mistr dřevovýroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Březová č.p. 62/137, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Schopnost samostatně a operativně organizovat výrobu, znalost čtení výkresové dokumentace, profesionální přístup a jednání se zákazníky, praxe v řízení kolektivu 6-10 pracovníků min.2 roky
Znalost práce na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Elektroúdržbář/seřizovač Požadujeme * ÚSO technického směru * Praxi a zkušenosti z výkonu obdobné pozice v automobilovém průmyslu * Platné oprávnění Vyhláška 50 § 6,7 * Základní znalost hydrauliky a pneumatiky * Znalosti programování a obsluhy robotů KUKA, SIMATIC S7 ...
KWD Bohemia, s.r.o. Dobrovice, Inzerováno před 3 dny

směnový mistr · Určení směnových režimů a výrobní potřeby · Tvorba kapacitního plánu · Včasné a termínově správné dodávání dílů · Plánování personálu a dodržování personálního plánu · Požadavky na nový personál, školení a vzdělávání zaměstnanců · Hodnocení ...
KWD Bohemia, s.r.o. Dobrovice, Inzerováno před 3 dny

Řidiči kamionu (cisterny) Požadavky: ADR osvědčení-platné pro třídu 9 na cisternu , řidičské oprávnění C+E,profesní průkaz, částečná znalost něm.jazyka nebo angl. jazyk Kontakt: Telefonicky Po - Pá od 08 : 20 hod Volné místo řidiči kamionu (cisterny) pro lokalitu Chřibská.
MISTRAL-SPED s.r.o. Chřibská, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit