AFC Servis DC a.s. Mistr dřevovýroby

Mistr dřevovýroby

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Březová č.p. 62/137, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Schopnost samostatně a operativně organizovat výrobu, znalost čtení výkresové dokumentace, profesionální přístup a jednání se zákazníky, praxe v řízení kolektivu 6-10 pracovníků min.2 roky
Znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel, Powerpoint).
Spolehlivost, flexibilita, morální bezúhonnost, výpis z TR, řidičský průkaz sk.B.

Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou.

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba:
Anna Moravcová, první kontakt osobně na uvedené adrese nebo telefonicky na č. 602 166 412
Volné místo mistr dřevovýroby pro lokalitu Děčín.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - prezentační software, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mistr dřevovýroby

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: IT - správa systémů, hardware, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AFC Servis DC a.s.
Ulice: Březová 62
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anna Moravcová
E-mail: Anna Moravcová
Telefon: +420 602 166 412,411 151 202

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AFC Servis DC a.s.