AFC Servis DC a.s. Mistr dřevovýroby

Mistr dřevovýroby

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Březová č.p. 62/137, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Schopnost samostatně a operativně organizovat výrobu, znalost čtení výkresové dokumentace, profesionální přístup a jednání se zákazníky, praxe v řízení kolektivu 6-10 pracovníků min.2 roky
Znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel, Powerpoint).
Spolehlivost, flexibilita, bezúhonnost, řidičský průkaz sk.B.

Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou

Kontaktní osoba:
Anna Moravcová, první kontakt osobně na uvedené adrese nebo telefonicky na č. 602 166 412 nebo paní Hajná, tel. 725 130 207
Volné místo mistr dřevovýroby pro lokalitu Děčín.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - prezentační software, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mistr dřevovýroby

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: IT - správa systémů, hardware, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AFC Servis DC a.s.
Ulice: Březová 62
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anna Moravcová
E-mail: a.moravcova@afcservisdc.cz
Telefon: +420 602 166 412,411 151 202

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AFC Servis DC a.s.