Java programátor

  • Teplice

Pracovní místo ( Java programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

D Společnost Webfarm s.r.o. provozovatel serveru cars.cz hledá JAVA programátora se znalostí HTML/CSS,javascript a mySQL, který by nám pomáhal na našich interních projektech
a na projektech našich zákazníků.
Náplň práce:
- udržování/vývoj webové aplikace cars.cz
- udržování stávajících projektů zákazníků
- refactoring projektů
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, dobrou znalost Java, dobrou znalost HTML/XHTML a CSS, dobrou znalost javascript, znalost MySQL databází, grafické cítění pro web, schopnost vytváření webových grafických návrhů velkou výhodou, PHP výhodou, znalost AJ na úrovni technické dokumentace, základní znalost problematiky SEO
Nabízíme:
- možnost nástupu ihned
- přátelské pracovní prostředí
- benefity (stravenky)
V případě Vašeho zájmu nám zašlete prosím:
- svůj životopis
- odkaz na Vámi realizovaný HTML/CSS projekt(y)
Hlásit se osobně, telefonicky (8.00 - 16.30 hod.) nebo e-mailem
Volné místo java programátor pro lokalitu Teplice.