Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Elektro specialisté oddělení vývoje

Pracovní místo ( Elektro specialisté oddělení vývoje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ELEKTRO SPECIALISTÉ ODDĚLENÍ VÝVOJE
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Elektro vzdělání. Výhodou zkušenosti v oboru konstrukce a vývoje. Systematický přístup k řešení problémů. Flexibilita, komunikativnost, ochota učit se, schopnost rychle si osvojit nové dovednosti. Znalost angličtiny výhodou ( ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Věda a výzkum

Další volná místa

Řidič nákladního automobilu Pracoviště: Světlov č.p. 2298/100. Kontakt POUZE telefonicky. Volné místo řidič nákladního automobilu pro lokalitu Šternberk.
Pavel Klimeš Šternberk, Inzerováno včera

Asistent/ka prodeje Pracoviště: Průmyslová ul., Šternberk (budovaná prodejna). Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem od 8.00 - 15.00 hod. Plný nebo zkrácený úvazek. Mzda 19.000,- (plný úvazek). Nástup dle domluvy. Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba. Zam. ...
Kaufland Česká republika v.o.s. Šternberk, Inzerováno včera

Pomocník/ce v kuchyni Pracoviště: Kafkova č.p. 1223/8, Olomouc. Znalost asijské kuchyně podmínkou. Vietnamský jazyk vítán. Vzdělání: základní. Kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo pomocník/ce v kuchyni pro lokalitu Olomouc.
Zlatá orchidea s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit